Yeni Batman filminin yönetmeni belli oldu

Yeni DC cihanında yer alacak “Brave and the Bold” filminin yönetmeni belirli oldu. “O” ve “The Flash” yönetmeni Andy Muschietti, Warner Bros. Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmeni olacak.

Yeni Batman sineması, yeni DC cihanında geçen birinci Batman sineması olacak. James Gunn, sinemanın Grant Morrison’ın kaleme aldığı çizgi roman serisinden uyarlanacağı açıkladı. Bu sinemada yer alacak olan Robin karakteri, 1997 üretimi “Batman & Robin” sinemasından sonra birinci sefer canlı izleyiciyle buluşacak..

The Flash (2023)

Öte yandan yeni Superman sineması için görüşmeler devam ediyor. DC cihanını başlatacak sinemanın isminin “Superman: Legacy” olacağı ve senaryosunu James Gunn’in kaleme alacağı açıklanmıştı.

Genç Superman’in hayatına odaklanacak ve nasıl muhteşem kahramana dönüştüğünü husus alacak sinemanın direktör koltuğunda da James Gunn oturacak.

Henry Cavill’ın akabinde yeni bir Superman arayışına giren direktör, kimi oyuncularla kamera testi yaptı. Deadline’ın haberine nazaran, Superman rolü için 3 isim düşünülüyor: David Corenswet, Tom Brittney ve Nicolas Hoult.

“Mad Max: Fury Road” ve “The Menu” sinemalarıyla tanınan İngiliz oyuncu Nicolas Hoult’ın hem Superman hem de Lex Luthor için düşünüldüğü belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir