Ali Koç: Kapı kapı dolaşıp başkan arıyorsunuz, sabrım taşmaya başladı

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Konseyi Toplantısı’nda konuşma yaptı. Kulüp üyelerine seslenen Koç, “Ne olur bir lider bulun, bulduğunuz an genel şuraya gidelim. Bulduğunuz an hazırız gitmeye. Kapı kapı dolaşıp lider aradığınızı biliyorum. Sabrım taşmaya başladı, bulana kadar da altımızı oymayın” sözlerini kullandı.

“Stadyumun isminin ‘Atatürk Stadı’ olması konusunda mali genel heyette bir oylama yapacağız” diyen Koç’un açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

AZİZ YILDIRIM’A TEŞEKKÜR EDERİM: Basketbolda dönem başı amacımız play-off’tu. Lakin dönem içinde yaşanan gelişmeler ile 4 yahut 5. sırada tamamlayabileceğimizi düşündük. Olympiakos, Euroleague’in en güçlü grubu, bize 2 tane ağır yenilgi yaşatmışlardı bu dönem lakin oradan 1 galibiyet çıkarmayı başardık ve seriyi İstanbul’a getirdik. Oradaki atmosferi gördük, bizim salonumuzda biraz sessiz geçiyor maçlar. Bunu dikkate almamız lazım. Bayan basketbolda inanılmaz bir takım kurduk. İnşallah kadroyu gelecek dönem da koruma edip başarılarımızı sürdürebiliriz. Şayet bu sene de Euroleague’i alamasaydık yönetim kurulu olarak şubenin geleceğini gözden geçirme kararı alacaktık. Basketbolda erkeklerde ve bayanlarda EuroLeague kupası olan birinci kulübüz. Aziz Yıldırım’a teşekkür ederim. Basketbolda çıtayı yükseltti. Sayın Aziz Yıldırım’a bu nedenle özel bir parantez açmak istedim. Biz de bu yoldan devam ettik.

OĞLU EZKAZA BEĞENMİŞ, BİZ DE YEDİK: Güç nerede, kim daha çok gürültü çıkarıyor toplumsal medyada, TFF ona daha çok kulak veriyor. Bu hakemlerimizi etkiliyor. Tahkim Heyeti’nde yer alan ismin yaptığı beğeniyi sorduk, ‘Oğlu ezkaza beğenmiş’ dediler. Biz de yedik… Tüm bunların üzerine TFF’ye gidip ‘Sayın lider, biz düzgün uygun niyetten şüphelenmeye başladık. Fenerbahçe’yi şampiyon yapmayın diye bir talimat mı aldınız?’ dedik. Vakit gösterecek lakin biz en ağırını bu kulübün 18 yıl başkanvekilliğini yapmış bireyde yaşadık.

KÖSTEBEKLER SABAHTAN AKŞAMA KADAR ÇALIŞIYOR: Malum kulübün liderine sesleniyorum; Biz randevu alıp gittik. Siz ise randevu almadan, eski bürokrat olan köstebeğinizle bir arada gitmişsiniz oraya. Ne konuştuğunuzu bilmiyorum lakin biz gittik diye oraya gittiyseniz yazık size. Her vakit meyvesini aldıkları için… Oradaki köstebekleri sabahtan akşama kadar onların menfaatleri için çalışıyor. Sayın başkana da o beşere dikkat etmesini öneriyorum. Bugün TFF çıkıp, ‘Ne var kardeşim elinde anlat’ dese bu kadar rahat davranamayacaklar. Ne var kardeşim, çıkın anlatın! Ne yazık ki rakibimizin kötülük yapma meziyeti takdire şayan. Bunu yaparken de rastgele bir vicdani sorgulama yaşamamaları da çok enteresan. Biz bunu yapamayız. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir